Ödüllü Ayın Portfolyo Etkinliği

Değerli Üyelerimiz;

Bir fotoğrafçının zaman içinde karşılaştığı en büyük sorunlardan bazıları çektiği fotoğraflarda kendisini tekrarlama döngüsüne düşmesi, farklı konular ve tekniklerde konu bütünlüğü olmayan tekil fotoğraflar üretmeye başlamasıdır. Bu sorunu aşmanın ve fotoğraf çekmekten tekrar keyif almanın yolu ise bir hikaye serisi içinde kendini anlatabileceği yeni fotoğraf projelerinin üretiminden geçtiğine inanıyoruz.

Kocaeli Fotoğraf Sanatı Derneği Yönetim Kurulu olarak uzun süredir düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz Haftanın Fotoğrafı Etkinliğimizin yanına üyelerimizden aldığımız ilham ve güç ile yeni bir etkinlik olarak Ödüllü AYIN PORTFOLYOSU etkinliğini eklemek istiyoruz.

Bu etkinliği düzenlerken üyelerimizin kendi gündelik yaşamlarından, çevresel faktörlerden, farklı hikayeler içerisinden belirledikleri konularda etkin bir disiplin içerisinde oluşturucakları seri fotoğraf projelerini bizlerle paylaşmalarını bekliyoruz.

Kocaeli Fotoğraf Sanatı Derneği Yönetimi olarak Ayın Sunumu perspektifinden başlayan ve üyelerimizin tümüne yayılmasını arzu ettiğimiz farklı fotoğraf projelerini KASK sosyal medya sayfalarında, farklı şehirlerde gerçekleştirilen organizasyonlarda, bireysel ya da dernek olarak gerçekleştirilen sunum ve söyleşi etkinliklerinde, TFSF çatısı altında gerçekleştirilen Suha Kocaoğlu Kupası, Sami Güner Kupası vb. prestijli organizasyonlarda görmek istiyoruz.

Bu kapsamda; Nisan Ayı itibariyle her ayın son haftası gerçekleştirdiğimiz Fotoğraf Okuma Etkinliğinde başarılı bulunan fotoğraf projesinin duyurusunu yapacağımız AYIN PORTFOLYOSU etkinliğimize sizlerden alacağımız desteğe inanarak başlıyoruz.

Katılım Koşulları ;

5-10 adet arasında konu bütünlüğüne sahip tamamı renkli yada siyah beyaz olan yatay/dikey seri fotoğraflardan oluşan çalışmalarınızı her ayın 20’sine kadar kaskkocaeli@gmail.com mail adresine göndererek katılım sağlayabilirsiniz.

Not : Etkinliğimiz sadece KASK üyelerine özel etkinliktir.

Kocaeli Fotoğraf Sanatı Derneği
Yönetim Kurulu